הכשרת מנהלי כספים CFO

הפתיחה: יום שלישי, 25.12.18 במכון מגיד בתל-אביב


בית
 הספר למנהל עסקים ומכון מגיד, מבית האוניברסיטה העברית, בשיתוף פורום CFO ו EY-ישראל
מזמינים אתכם להצטרף לתכנית לימודים ייחודית אשר נועדה להקנות ידע ומיומנויות חשבונאיות, מימוניות וכלכליות הרלבנטיות לעבודת ה-CFO בחברות וארגונים. 
התכנית משלבת היבטים אקדמיים והיבטים מהמגזר העסקי, תוך מתן דגש על כלים יישומיים בעלי ערך משמעותי מירבי ושימוש נרחב ב-case studies מעשיים מעולם העסקים ושוק ההון הישראלי.

המלצות בוגרי מחזורים קודמים:

 1. "עשיתי את הקורס בדיוק בזמן, ועם סיומו מוניתי לתפקידי הראשון כ-CFO. הקורס אפשר לי להכיר ולהיחשף לראשונה לנושאים שכיום בתפקידי עלי להעמיק בהם מקצועית וניהולית." 

אייל מוליאן CFO קבוצת חנן מור אחזקות

 1. "במסגרת התכנית רכשתי ידע רב ומקצועי ממיטב המרצים ומנהלי הכספים שכיהנו בתפקיד CFO מספר שנים, אשר העבירו לנו את סיפורי הדרך הנכונה להצלחה בכדי לכהן בתפקיד CFO. התכנית מושקעת, מגוונת ומעשירה."

רו"ח ג'וני זעאתרה, חשב, רמידור ביומד

 1. "התכנית תרמה רבות מבחינה מקצועית וחברתית-מקצועית. במישור המקצועי – התכנית כללה שילוב מאוזן בין הפן התיאורטי למעשי: הועלו סוגיות ע"י מרצים מהחברות המובילות במשק שהורחבו עוד יותר ע"י שיתוף ניסיונם האישי של משתתפי הקורס. במישור החברתי-מקצועי התכנית הרחיבה את מעגל הנטוורקינג שלנו, ואנו משתפים אחד את השני בנושאים מגוונים".

דורון גואטה, מנהל כספים, Liveperson

 1. "בעומס המשימות היומיומי שלי כאיש כספים בחברה, הקורס סייע לי להקדיש את הזמן הראוי להתבוננות מלמעלה על מטרות התפקיד, ולאן עלי לחתור ע"מ להצעיד את מחלקת הכספים קדימה.
  • הבנתי את מטרות העל של מחלקת הכספים, דרכן ניתן לייצר ערך לארגון, למצב את מחלקת הכספים כמחלקה מובילה וכמקור ידע לפיתוח עסקיה של החברה.
  • ברוח התכנים והאינספירציות שחלקו עמנו המרצים המצוינים של הקורס, גיבשתי לעצמי את כוכב הצפון לאורו עלי לצעוד במסלול הקריירה.
  • אני מאמין שהקורס מעשיר את עולם התוכן של אנשי הכספים הרואים בעשייתם חזון, ובונה את תפיסת עולמם להצלחה ומצוינות."

דביר וולף, כלכלן, אירונאוטיקס

 1. "הקורס נתן לי הכרות רחבה עם מגוון רחב של נושאים. המפגש עם קשת רחבה של בעלי מקצוע בכירים ממגוון חברות העשיר את המוכר והאיר נושאים שונים החשובים להצלחה בתפקיד סמנכ"ל כספים."

דייב מורג, חשב, BMS

 1. "הקורס נתן העשרה בתחום ניהול הכספים במהלכו הייתה חשיפה מעניינת ומגוונת למנהלים בכירים בתחום שהראו זוויות מעניינות ומגוונות בתפקיד ה-CFO ואת השינויים שחלים בו בהתאם לתפיסות חדשות בעולם העסקים".

רו"ח קרן דהן, חשבת, זרעים גדרה-Syngenta

 

מתכונת הלימודים

פעם בשבוע- ימי שלישי ,מפגש קדם + 14 מפגשי לימוד, בין השעות: 16:30-20:00

[4 שעות אקדמיות].       

תנאי קבלה:

מנהלי כספים בארגונים וחברות במחזורים שמעל 50 מלש"ח, בחברות טכנולוגיות צעירות, או בחברות נסחרות, הרואים את עתידם בתחום ניהול הכספים הבכיר, ובהם כלכלנים, חשבים, דירקטורים ועוד…

עלות התכנית

9,600 ₪

לחברי פורום CFO או איגוד הכלכלנים: 7,680 ₪ בלבד

למנהלים המדווחים ישירות לחברי פורום CFO: 8675 ₪

 

להרשמה ופרטים נוספים:

mr@iabe.org.il |03-5104555  |  מיקי פשרל