חברי ועדת שופטים לשנת 2017

חברי ועדת השופטים לשנת 2017:

דנה אלכסנדרוביץ CFO מיקרוסופט ישראל
דנה אלכסנדרוביץ מכהנת כסמנכ"ל כספים ותפעול של מיקרוסופט ישראל מפברואר 2016. לפני כן כיהנה כ- CFOפרוקטר אנד גמבל בישראל. בעלת נסיון פיננסי בינלאומי ומילאה תפקידים שונים בארץ ובמטה החברה עם אחריות אזורית Europe Middle East & Africa הממוקם בשוויץ. לאלכסנדרוביץ תואר ראשון מאוני' ירושלים ותואר שני במנהל עסקים ותקשורת ובעלת MBA מאוני' בר אילן.
Tal Brenner CFO at Gett
Tal is a 10+ year veteran of the transportation and mobility industries and more than 15 years in finance positions. Prior to joining Gett, Tal served in several positions in the finance field. Most notably, Tal worked at Dan Public Transportation Ltd., one of Israel's largest transportation companies where he was the Corporate Controller and Finance Manager of several of Dan's subsidiaries. In addition, he was responsible for all economic activities of the Dan Group. In 2011, upon leaving Dan, Tal joined Gettaxi (Gett), then a young start-u ready to revolutionize the transportation industry. As a long-time member of Gett's senior management, Tal has been integral to Gett's growth, helping it become the #1 on-demand mobility company in Europe, with availability in more than 100 cities worldwide, including London, Moscow and NYC. During Tal's tenure as CFO, Gett's revenues grew to more than $500M while maintaining strict financial discipline – as Gett is already profitable in its early markets. Tal manages the finance, legal, IT and compliance functions, as well as serving as an advisor to the Board of Directors of the Company .Tal holds a BA in accounting, LLM and BA in business with major in Finance fron Tel- Aviv uni

טלי הובר CFO שופרסל
משנת 2015 משמשת טלי הובר כ-CFO שופרסל. במסגרת תפקידה אחראית הובר על הניהול הכספי השוטף, אסטרטגיית הכספים וההשקעות, מערך הדיווח והבקרה, בניית תכניות עסקיות לפרויקטים ויוזמות חדשות. שופרסל היא חברה ציבורית, בעלת מחזור כספי של כ- 12מיליארד ₪. לחברה 12,000 עובדים וכ-280 סניפים. בתפקידיה הקודמים שימשה טלי הובר CFO חברת דואר ישראל, וכאחראית על הפעילות הפיננסית של בנק הדואר. עוד כיהנה הובר כ-CFO קבוצת שילב וכמנהלת המימון של חברת דלתא גליל תעשיות. לטלי הובר תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים ותואר שני במנהל עסקים מאוני' בר אילן.  לטלי הובר הוענק אות הוקרה של פורוםCFO  לשנת 2009.


יוחאי שוחט CFO מקורות חברת המים (כיום משמש כמנכ"ל בפועל)

יוחאי שוחט הינו ה- CFO של קבוצת מקורות ומשמש כמנכ"ל בפועל החל מינואר 2017. הוא משמש כסמנכ"ל הכספים של החברה החל מאפריל 2017, באחריות ניהולית על תקציב הקבוצה בהיקף של כ-4 מיליארד ₪ בשנה. פעילותו עוסקת בנושא הרגולציה והממשקים מול רשות המים ומשרדי הממשלה, גיוס אג"ח בשוק המוסדי, פיקוח ובקרה על התהליכים הכספיים בארגון ואחריות על נושא הגבייה מהצרכנים. יוחאי שוחט אף נשא בעברו בתפקידים נוספים בסקטור הציבורי, כולל דירקטור מטעם הממשלה במקורות, תה"ל, חברת הברום והחברה הממשלתית לתיירות, וראש התחומים: תעשיה ומסחר, מים וביוב, תיירות – באגף התקציבים במשרד האוצר. בעברו תפקידים בכירים שביצע בסקטור הפרטי, לרבות: ראש אגף כלכלה וכספים בחברת הסלולר פרטנר, מנכ"ל משותף ו-CFO בקבוצת מגנוליה תכשיטי כסף ומנכ"ל ID Design Israel. שוחט בעל תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים ובעל תואר שני במנהל עסקים עם התמחות במימון וחשבונאות מטעם האוניברסיטה העברית. כמו-כן הוא נושא בדרגת סגן אלוף ושימש כמג"ד חי"ר בשירות המילואים.

יעקב חן CFO דלתא גליל
יעקב חן מכהן כסמנכ"ל כספים דלתא גליל תעשיות החל מאוקטובר 2015. במסגרת תפקידו אחראי על כלל הפעילות הפיננסית הגלובלית של החברה וניהול הקשר עם המשקיעים. בין השנים 2013-2015 כיהן כסמנכ"ל הכספים של תנובה. במסגרת תפקידו הכין את החברה להנפקה תוך שדרוג משמעותי של תהליכי הדיווח, הניתוח והבקרה של החברה עד למכירתה של החברה לקבוצת ברייט פוד הסינית. אחריותו כללה ביצוע כל התהליכים הנדרשים משלב בדיקת הנאותות (DD) ועד להעברת השליטה כולל מערך דיווח ובקרה בהתאם לצרכי הבעלים החדשים, דרישות החוק והדיווח הסיני. קודם לכן עבד בסלקום 16 שנים מתוכם ארבע שנים (2009-2013) כסמנכ"ל הכספים. במסגרת תפקידו היה אחראי על כלל הפעילות הפיננסית של החברה כולל אסטרטגיה פיננסית, פיתוח עסקי וניהול קשרי משקיעים בארץ ובחו"ל. כמו כן הוביל את תהליך הרכישה של נטוויז'ן ומיזוגה בסלקום. בשנת 2011 קיבל אות הוקרה של פורום CFO על תרומתו הייחודית להצלחת החברה. חן סיים בהצטיינות תואר ראשון בכלכלה ותואר שני במנהל עסקים באונ' בר אילן.

פרופ' ליאו ליידרמן, יועץ כלכלי, בנק הפועלים
בנוסף לתפקידו בבנה"פ, מכהן פרופ' ליאו ליידרמן כפרופ' בביה"ס לכלכלה באונ' ת"א. בעבר מילא פרופ' ליידרמן תפקידים בכירים, וביניהם: חבר ההנהלה הבכירה ומנהל מחלקת המחקר בבנק ישראל, ראש תחום השווקים המתעוררים בדויטשה בנק וראש החוג לכלכלה באוני' ת"א. עיקר המחקר והפרסומים המדעיים של פרופ' ליידרמן עוסקים בנושאים שקשורים למדיניות בנקים מרכזיים, שוקי ההון והכספים, שערי חליפין ותנועות הון בינ"ל, והשווקים המתעוררים.


סיגל רגב רוזנברג CFO קופת חולים מאוחדת
כיום סמנכ"ל כספים של מאוחדת, קודם לכן שימשה רגב-רוזנברג בתפקידים בכירים בשירותי בריאות כללית: ראש אגף תכנון ומדיניות בריאות וחברת הנהלה, ראש אגף בקרה וחברת הנהלה מורחבת, עוזרת לראש חטיבת קהילה ומנהלת כספים מחוז דרום. סיגל רגב-רוזנברג מרצה מן החוץ לכלכלת בריאות וחברה בועד המנהל של המכון הלאומי לחקר מדיניות בריאות. רגב רוזנברג בוגרת תואר שני בכלכלה, ותואר ראשון בכלכלה ומדעי המחשב, מאוני' בן גוריון.עופר בסן CFO בזק בינלאומי
עופר בסן מכהן כ-CFO וחבר הנהלה בחברת בזק בינלאומי החל מ-2008 ואחראי בנוסף על הרכש בחברה והבטחת הכנסות – Revenue assurance.  עופר שם דגש רב על שיפור מתמיד בתזרים המזומנים והיה שותף  לצוות ההיגוי בבניית הכבל הבינלאומי הישראלי הראשון שבנתה בזק בינלאומי. לפני כן כיהן כסמנכ"ל הכספים של קריאו ישראל שעוסקת בתחום הקדם – דפוס שמוזגה לתוך חברת קודאק העולמית ובחברות נוספות מתחום התקשורת וההי- טק. לעופר תואר ראשון בכלכלה וניהול מאונ' בר אילן ותואר שני במנהל עסקים מאונ' Heriot Watt.שמואל ביינבול, מנהל הכספים של חטיבת המחלבות, שטראוס
שמואל ביינבול מכהן כמנהל הכספים של חטיבת המחלבות של שטראוס. במסגרת תפקידו אחראי שמואל על הניהול הפיננסי של החטיבה בין היתר בכל הקשור להתייעלות, תמחור ואופטימיזציה של התהליכים העסקיים, שותף בהובלת תהליכיי אסטרטגיה ופיתוח עסקי וכן מוביל את תהליכי ניהול הסיכונים והעבודה עם הרגולטורים השונים. בתפקידו הקודם שימש כגזבר הראשי של קבוצת שטראוס כולל אחריות על הקשר עם הבנקים, המוסדיים ושאר הגופים הפיננסים, עבודה עם חברות הדרוג,  ניהול תזרים המזומנים של הקבוצה, אופטימיזציה של ההון החוזר, גיוסי הון והשקעות, ניהול סיכוני אשראי, מטבע, ריבית וסחורות וגם על ניהול הסיכונים הכולל של הקבוצה (ERM). בתפקידו הקודמים היה גם עוזר הגזבר של פריגו ישראל פרמצבטיקה ואנאליסט במחלקת המימון של חברת החשמל. לשמואל תואר ראשון בכלכלה עם התמחות במנהל עסקים מאוניברסיטת בן גוריון, תואר שני במשפטים מאוניברסיטת בר אילן והוא בוגר מסלול ההשלמה לראיית חשבון של אוניברסיטת בר אילן.