שותפים אסטרטגיים

פורום CFO
הוא הגוף המאגד והמייצג את סמנכ”לי הכספים של החברות המובילות במשק, מתחום התעשייה, המסחר והשירותים, חברות היי-טק ותעשיה מסורתית, ממרכז הארץ ומהפריפריה, חברות פרטיות, חברות ממשלתיות, חברות הנסחרות בבורסה בארץ ובחו”ל. הפורום מקיים לאורך השנה כנסים, השתלמויות, קורסים ודיונים מעמיקים העוסקים בנושאים הרבים והמגוונים הנמצאים על שולחנו של מנהל הכספים. כמו כן מהווה הפורום גורם מקצועי המייצג את עמדותיהן וצורכיהן של החברות במשק אל מול הרגולציה וגופי הממשל הכלכליים ונחשב בדרג הפוליטי ובקרב הפקידות הבכירה, בתקשורת ובמשק כאחד הגופים המשפיעים ביותר.
 

מנורה מבטחים
מנורה מבטחים פנסיה וגמל הינה החברה המנהלת הגדולה ביותר בישראל למוצרי פנסיה וגמל. החברה מנהלת נכסים בסך של כ- 125 מיליארד ₪ עבור 1.5 מיליון עמיתים (נתונים נכון לסוף 2017). במסגרת זאת מנהלת החברה את קרן הפנסיה הגדולה במדינה, מבטחים החדשה, שלה מעל מיליון עמיתים והיקף נכסים של כ- 100 מיליארד ₪ וכן מגוון רחב של מסלולים בקופת גמל, קרנות השתלמות וקופות מרכזיות לפיצויים. גודלה של החברה המנהלת ויציבותה מאפשרים לך ליהנות מיתרונות שקיימים רק אצל מנורה מבטחים. 
עיתונאי הביטוח והפיננסים של דה- מרקר, גלובס, ידיעות אחרונות, עדיף ו- NFC בחרו גם השנה את קרן הפנסיה “מבטחים החדשה” כקרן הפנסיה הטובה ביותר, וזאת בפעם השביעית ברציפות! כל זאת בזכות החדשנות, בזכות השירות ובזכות השמירה על נתח השוק. מנורה מבטחים פנסיה וגמל מציעה מספר מוצרים חדשים לחוסכים בקופות גמל, קרנות השתלמות, קופות גמל להשקעה, הלוואות בתנאים אטרקטיביים במיוחד ושינוי מסלול באמצעות המידע האישי באינטרנט.


מלם תים
מלם תים, קבוצת שירותי ה – IT המובילה בישראל, מספקת מגוון פתרונות מחשוב מקצה לקצה בתחום טכנולוגיות המידע, תוך עמידה בתקני איכות, שירות ומקצועיות בינלאומיים.
הקבוצה משלבת חדשנות וניסיון מוכח של עשרות שנים בפיתוח, הקמה, יישום ואינטגרציה של מערכות מידע עם למעלה מ 3,000 מומחים במגוון טכנולוגיות המידע, הפרוסים באתרי החברה והלקוחות ברחבי הארץ. כל אחת מהיחידות העסקיות מתמחה בתחומים ייחודיים, ששילובם כפתרון אינטגרטיבי נותן את הערך המוסף הגבוה ביותר ללקוח. לקבוצת מלם תים שותפות אסטרטגית עם כל היצרנים המובילים והיא מייצגת מוצרים מתקדמים בתחומם. סל הפתרונות של קבוצת מלם תים כולל:
  • תוכנה ופרויקטים
  • מיקור חוץ
  • תשתיות מחשוב 
  • סייבר ותקשורת  
  • Cloud Works – פתרונות ענן
  • פרויקטים מולטי-דיסיפלינריים
למלם תים חברות בנות המתמחות בטכנולוגיות ובפתרונות ייחודיים המשלימים את תחומי העיסוק המרכזיים של הקבוצה ומהווים חלק בלתי נפרד מהמערך העסקי של החברה: מלם מערכות, תים נטקום, תים תוכנה, מלם-שכר, מלם גמל ופנסיה, קומטק, אלטל טכנולוגיסטיקה, בנועם טכנולוגיות, מלם תים תחבורה.